ONZE FANMAIL

 

Ben jij grote fan van één van de spelers en wil je ze graag een persoonlijke boodschap sturen?

Klik op de E-mailnaam van jouw held en stuur hem zo automatisch een fanmailtje.

 

  Youp Youp@legmeervogels.com  Website: youp.legmeervogels.com
   Nick  Nick@legmeervogels.com  Website:  nick.legmeervogels.com
   Sander  Sander@legmeervogels.com  Website:  sander.legmeervogels.com
   Coen  Coen@legmeervogels.com  Website:  coen.legmeervogels.com
   Robbert  Robbert@legmeervogels.com  Website:  robbert.legmeervogels.com
   Tyco  Tyco@legmeervogels.com  Website:  tyco.legmeervogels.com
   Senza  Senza@legmeervogels.com  Website:  senza.legmeervogels.com
   Mirco  Mirco@legmeervogels.com  Website:  mirco.legmeervogels.com
   Lars  Lars@legmeervogels.com  Website:  lars.legmeervogels.com

 

 

       
   Onze Trainer  Trainer@legmeervogels.com  Website:  f5.legmeervogels.com
   Papa Bob
 PapaBob@legmeervogels.com  Website:  papabob.legmeervogels.com
   Papa Paul
 PapaPaul@legmeervogels.com  Website:  papapaul.legmeervogels.com

 

LAATSTE NIEUWS

RAP F2 nu uitwedstrijd

De oorspronkelijk geplande thuiswedstrijd is vanwege de aflasting van de Legmeervogels velden een uitwedstrijd geworden op het kunstgrasveld van RAP. We spelen om 09:30 uur tegen RAP F2, vertrek 08:30 uur vanaf Zwembad De Scheg.

Meer details ...

Alles afgelast tot 18 januari

Vanwege het schitterende winterse schaatsweer zijn alle velden afgekeurd tot en met 18 januari a.s. Alle wedstrijden en trainingen gaan daarom voorlopig niet door.

Meer details ...

Legmeervogels F5 in de krant

De Nieuwe Meerbode en het Witte Weekblad schonken aandacht aan het kampioenschap van onze F5-vogels. Kijk bij externe Media.

Meer details ...

Sander debuteert op veld bij Graafschap-AJAX

Onze F5 Sander debuteerde vandaag bij de Graafschap-AJAX als persoonlijke assistent van Olequer. Lees zijn verslag.

Meer details ...

Free counter and web stats